KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15242031

nr 1524 2031

Charles Sjöholm

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Norr Mälarstrand. Signerad. Olja på pannå, 21x26 cm, yttermått inklusive ram: 37x42 cm

Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 februari 2023
kl 19:59:52

27/2 13:18:46 1      300 kr
27/2 19:34:48 2      Vinnande bud

Charles Sjöholm

Läs mer om Charles Sjöholm